Pernenat 29 Tetor, 2019 348

Azil Austri

Pershendetje te gjith nenave , un po shkruaj jasht teme do ju lutesha pa fund ata qe kan info tme shkruajn per nje teme shum serioze , nje e aferm e imja esht ne hasmeri ka tre vjet esht me nje femi dhe mendon qe te shkoj te kerkoj azil ne Austri kush di pranohen azilant qe jan ne hasmeri ajo vetem me femijen ju lutem kush di tme pergjigjet ? Uroj me te miren per ju dhe femijet tuaj 😊😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X