Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Azemina

Pershendetje,,,doja te pyesja a eshte normale qe fmijes qe Po ben 3 muaj tani ,nuk i kan dhen vitamin D per te perdorur,pasi kam ven re keto dit te femija kercitje te kockave dhe me ka kap frika


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nise per 1 muaj buonaD3 5 pika ne dite nese nuk sheh ndryshim Ju rekomandoj ti beni nje analize gjaku niv vit d

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X