Pernenat 24 Shkurt, 2022 0

Autizmi,qelizat staminale

Pershendetje para disa ditesh degjova tek emisjoni i z.Ardit Gjebrea ku kishte te ftuar nje doktor turk ku flisnin rreth mrekullive qe bejn qelizat staminale per femijet autik.
Une kam mbesen 5vjec e cila nuk flet fare dhe perpos ksaj ka dhe disa veprime teper shqetuese pavarsisht faktit qe ka 3vjet qe ndiqet ne itali ku edhe jeton nuk shohim as nje lloj permirsim.Ju lutem kush ka ndonje info rreth ksaj fjale te fundit te shkences sepse ne po e shohim si nje drit ne fund te tynelit.A eshte e kushtueshme?Dhe a ofrojn sherbime ne shqipri pasi mesa kuptova spitlai “Liv hospital”ndodhej ne Stamboll por me duket se kan hapur edhe ne shqipri nje filjal a eshte e vertet?
Nqs ne i gjejm vetem qelizat staminale a eshte me pak e kushtueshme si funksjonon ju lutem me info pak me teper.
Faleminderit paraprakisht.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X