Pernenat 6 Tetor, 2020 35

Arterie

Pershendetje, desha te pyes mjeken rreth arterieve nese ka pasur ndonje rast qe femia ka qen vetem me dy arterie (jo tre) dhe a ka pasur ndonje problem apo ka shkuar gjithqka mir ? Faleminderit shum


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X