Pernenat 7 Nëntor, 2019 438

anonim3

Pershendetje ,
Bashkjetoj me te fejuarin prej 1 viti , normal qe dhe mardheniet jan t shpeshta , ska thuajse nje jave qe ndjej thartim ushqimi , dhe stomak te rend , mbrem ne dark volla se ndjeva eren e bashkshortit , nje er qe se kisha ndjer m par . Mendoj se jam shtatzen , jam vertet shume e lumtur per ket por sa her pres t bej 10 dit rrumbullak del negativ gjithmon testi , madje e kam pas t sigurt gjithmon qe jam ose kam qen se dhe cikli me esht vonuar deri n 2 jave max . Mos po neglizhoj dicka dhe humb mundesin per te qen nënë?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X