Pernenat 19 Nëntor, 2019 499

Shes nje pale kepuce

Kamm blere nje pale kepuce jane shum t mira i mora 38 milek ne tr jane shum te bukura moda e sivjetshme por nuk jam e atij stili i mora shpejt e shpejt e u nxitova dje i mora si kam veshur asnjehere i kamm t reja edhe thash mos noshta nonjera nga juve i pelqen e eshte e atij stili e le ti blinte me pak sec i kam marr un a ka mundesi ju lumtem nqs po komentoni . anonim masa37






  1. avatar Anonim-7302

    Ketu nuk jemi per te bere pazare shit-blerje. Gjej vend tjeter ku te shesesh dhe te lutem mos blloko vend me sms tuaja duke bere biznes, sepse ka nga nenat pyetje me te rendesishme qe duan te din per engjejt e tyre te vegjel qe presin te vin ne jete ose qe kan ardhur ne jete . Keshtu qe nese nuk mund ti pershtatesh temes te pakten mos komento.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X