Pernenat 14 Nëntor, 2019 123

Anonim

Kishim vaksinen e 4-mujorit. E vizitoi doktoresha femijen para se tja bente vaksinen . Kishte veshet te kuq dhe gryken . I beri vaksinen . Dhe ne te njeten dite qe beri vaksinen filluam dhe antibiotikun . Dhe e kam pyetur ben te pij antibiotik sepse beri vaksinen dhe me tha po ska problem .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Para aplikimit te vaksines femija duhet te jete ne gjendje te mire shendetsore, nese jo meret mjekimi specik e vaksina shtyhet, pas mbarimit te mjekimit behet nje rikontroll e vendoset per berjen ose jo tevaksines ne varesi te gjendjes se femijes.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X