Pernenat 25 Tetor, 2019 2049

Anonim

Pershendetje te gjitha nenave do ju lutesha pa fund qe te merja sa me shum pergjigje nga eksperienca juaj,, nje e afermja e ime do te shkoje ne austri ne azil sepse esht ne hasmeri ka nje djal te vogel kush di mbajn azilant ne austri me nje histori te till ju lutem nese dini dicka plus shkruani. Uroj te jeni mire ju dhe femijet tuaj. Ju lutem anonim


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X