Pernenat 24 Nëntor, 2020 247

Anonim

Pershendetje jam nje nen me 4 fmi jam e ndar ce kur kam cen Dy muajshe shtatzane me vajzen sot vajza ime hsht 2 muajshe do tju lutesha nenave. Pasi un kam kerkuar ndim ku do por vetem pergjigje ofenduese kam marr un jetoj me nje shpi me mamin Tim dhe jetojm me qera e paguan mami me nje pensjon te motres ce hsht jetime pa babia se ne na ka vdekur Babi ka 5 vjet jetojm me qera pa drita. Ne kushte shum te veshtira ktu cfar Nuk ka minj akrepa e gjarprinj mbrapa dritares ton kam par shum her gjarprinj. Por ne Nuk kemi ku shkojm se pse Nuk kemi as nje te ardhur edhe per kt arsye po ju le nje mesazh nënave ce te me ndimojn Pasi ne kt shpi po vuajm shum nga lageshtira e myku me Jan lagur me roba me te gjitha gjerat divanet Jan shkatruar Nuk kam ku I vendos as robat e fmive. Ju lutem te me ndimojn si me gjera shtepiake. Apo me sende per fmit cfar do ce kan mundesi zoti ju dhent shendet. Te gjithve. Ju lutem pa ofendime. Un jetoj ne tr Kush do ce do shkruaj do ju kontaktoj un. Ju lutem Nuk kam mashtrime. Mund te Vini edhe vet me pa ne shpin time. Kam kerkuar edhe ndim tek emisjoni boom. Ju faleminderit shum

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X