Pernenat 28 Prill, 2020 296

Pyetje

Pershendje nena?Nese dikush me ndihmon me ndonje ide se si mund ta ngjis karrigen e thyer,eshte material peçikllasi dhe kjo gje e ben me te veshtire qe nxitesja te mbaje..Falemderit parprakisht.Ti keni mire bebushat❤️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X