Pernenat 9 Korrik, 2021 0

Anomalia buzelepur

Pershendetje nena
Jam nje nene e re,ka 4 muaj qe jam bere nene e nje djali😍
Djali im lindi parakohe,34 javesh 2 jave qendroi ne intubim 😥dhe 1 muaj ne inkubator
Fatmiresisht ja hodhi
Por pervec ketyre lindi me anomaline buzelepur e cila duhet operuar kur bebi te jete 6 7 muaj ne spital privat pasi shteterori se merr persiper sepse eshte femije premature dhe kushtet e higjenes jane skandaloze
Operacioni kushton 3000 deri ne 3500 euro
Kush ka mundesi te me ndihmoje le te komentoje Zoti ja shperblefte


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X