Pernenat 14 Nëntor, 2019 41

Anomali

Pershendetje kesh tek mjeki me tha qe beba nuk esht mir ne kok e ka te hapur ende qe esht dashur mu mbyll dej tasht javen e 17 po ashtu veshket me cista zorret si ka mir fishkezen e urines nuk e ka te zhvilluar si duhet me than nje analiz me ba me marr uj te bebes si behet dhe qa mundet me pas mthan qe ndodh me hek beben deri tani qe kam bere kontrolla me ka tha se esht tu zhvillu shum mir esht shum ma shum her i zhvillum se javen qe je po mbrem e paa qe so mir


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X