Pernenat 19 Nëntor, 2020 45

Anja

Pershendetje , doja te dija dicka ju lutem , kam probleme me mitren e kam lart dhe pam menjeane , kam provuar per nje shtatezani per rreth nje vit e pak por pa rezultat , ka patur ndo jera te njejtin problem si keni vepruar , Faleminderit paraprakisht !


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X