Pernenat 22 Gusht, 2020 277

Ana

Pershendetje bebe&vogelushe!
Bera nje analizë gjaku dhe dola qe isha shtatzanë 2-3 javeshe. Unë periodat e fundit i kisha ne daten 5 Korrik dhe nga data 22-23 kemi tentuar per nje bebe vetem keto dy dite. Nuk e di sipas llogaritjeve mos duhet te jem me e madhe? Kam frikë mos ndoshta embrioni nuk po formohet me dhe prandaj ka ngelur tek java e 2-3-të . Fola me doktoreshen dhe me tha duhet te vish nga Shtatori. Mund te me jepni mendimin tuaj ju lutem!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X