Pernenat 22 Qershor, 2020 161

Ambasada e Danimarkes ne Tirane

Pershendetje me falni po dal pak jash temes se per hershme qe flasim gjithmon… Shpresoj qe jeni mir dhe ti keni me fat bebet E juve, dua te bej Nje pyetje se a ka kush me ndimon dhe te me tregoj ku mundi te gjej ambassaden e Danimarkes ne tiran pasi qe une jam nga Kosova rrethina e gjakoves


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X