Pernenat 11 Qershor, 2021 0

alergji

pershendetje. kam djalin 4 vjec e gjysem dhe pteket dhime shpesh nga virozat. nese shkon max 2 dite ne kopesht semuret . viroza i zgjat shume dhe kalon shpesh edhe ne bronshit. mjeket mendojne qe eshte alergjik por sme kane dhe nje diagnoze konkrete dhe as analiza per alergjine.
ju lutem cfare me sygjeroni te bej qe ti rris imunitetin dhe djali te kete mundesi te ndjek kopshtin dhe aktivitetet e tjera .
faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X