Pernenat 12 Maj, 2020 375

‘Alergji’ nga ushqimet dhe ilacet

Pershendetje nena. Kam Marr pergjigjen qe Femija Im vuan nga Nje semundje gjenetike praktikisht disa ushqime dhe ilace I bejne aq shume alergji sa I shkaterron rruazat e kuqe te gjakut pyetja eshte shum produkt qe mund ti haj dhe perdori I kam gjetur por per nenat qe jetojne ne itali nuk po arrij te gjej nje kolinoz per dhembet pa mente dhe pa ngjyrues blu Femija eshte 3 vjec e gjysem theksoj kam dal pak fare me rastin e covid-19 pasi ilacet qe e sherojne ketij I bejne alergji letale. Anonim ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X