Pernenat 3 Nëntor, 2019 179

Alee

Pershendetje nena
Kam nje prb me vajzen e cila esht 2 vjece e gjys floket I ka shum te rralla dhe ne disa vendei duket rrashti te gjata I ka por qe jan shum te holla
A ja vlen te ja qeth zero apo njesoj Do i Dalin prap ? Faleminderit per mendimet


  1. avatar Anonim-432

    Une te rekomandoj tia qethesh sepse fija e flokut forcohet por ky eshte nje mendim personal jo dicka e vertetuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X