Pernenat 10 Dhjetor, 2019 3838

Alda

Përshendetje, doja tju pyes për qumështin e formulës nëse fëmija nuk e pin, për sa kohë mund ta ruajmë dhe t’ja japim sërish?


  1. Silvi Crroj

    Personalisht e ruaj vetem 1 ore ose max 1.5 ore. Nuk ben me shume. Aq shkruan te tek kutia max 2 ore.
    Por mundohu ti besh me pak dhe i jep me orar qe ta pije te fresket

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X