Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Alda

Pershendetje..Jam nje nene e nje femije 20 muajshe problemi qendron se vajza me semuret shum shpesh gjat gjithe kohes qendron e bllokuar nga sekrecionet edhe pse esht nje femije qe rri ne shtepi Jo ne cerdhe..E shmang kete pjesen e daljes shetitje ne dite te ftohta per arsye se ska imunitet..Doja nje mendim nga ju si mund te veproj?Mos ndoshta esht gabim qe e mbaje dhe kaq shume mbyllur ne shtepi?
Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fakti qe thoni semuret shpesh Pa patur jete kolektive shkak I sekrecioneve mund te jete femije alergjik ose mund te kete probleme orl ju rekomandoj ti beni nje konsulte me mjek alergolog dhe otorinolaringolog

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X