Pernenat 17 Janar, 2022 0

Akne te bebi

Pershendetje kam vajzen nje muajshe ne javen e dyte filluan ti dalin akne ne fytyre ne javen e 3 u mbush e gjith fytyra tani kane filluar ti qetesohen por doja te dija a eshte normale kjo gje dhe nga se shkaktohet?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Dermati i Kontaktit ndodh si pasoje e ekspozimit me alergen te ndryshem, duhet te besh kujdes Edhe ne ndryshimin e shampoo detergjent, cream…

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X