Pernenat 20 Dhjetor, 2019 362

Akne dhe kruajtje ne lekure

Kur lekura jone ku perfshihet dhe ne trup gjithmon ka akne dhe kruhemi dhe nuk kurohen fare cfar problemi kemi dhe si mund te sherohet ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X