Pernenat 25 Gusht, 2020 335

Aftesite gjuhesore te femijes

Femija in osht 15 muaj dhe nuk flet asnje fjale por leshon tinguj te ndryshem gjate dites edhe baba thot por a osht normale qe femija mos me tha mam une foli gjate gjith kohes me ta po edhe tv shikon nganjehere , kur flas nganjeher me shikon nganjehere jo. Kur ja spjegoj ndonje keng ose ndonje gjest i mban mend shum mir dhe i perserit. Ai ec mir shum si i ka ba 1 vjet ka ec po jam ba marak se spo me kupton kur po i tham ”merre” ”ama” edhe fjale te ndryshme sme kupton. Po du me dit a osht normale vonesa ne te folur ne kete moshe?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X