Pernenat 3 Gusht, 2020 165

Aborti spontan dhe ngritja e peshave

Pershendetje kam deshtuar pothuaj nga java e 4 ose 5 kam shtatezanin e dyt kam deshtuar pa dashje ndoshta nga peshat nuk e di mbaja ne krah djalin 2 vjec e gjys! Pyetja ime esht a mund te ngelem perseri shtatezan ?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X