Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Aborti dhe shtatzania pasardhese

Kam pas abortin e par ne fund te janarit te ketij viti po akoma ska ndodhur me ndonje shtatzani
A ka ndonje menyr apo metod qe mundem me mbet shtatzan prap mjeku me thot je mir por rri dej kur te ndodh prap nuk kam qka te bej un


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X