Pernenat 9 Prill, 2021 0

Aborti

Jam ne javen e 14 te shtatzanis dhe beba ka probleme me shendet me duhet pa deshir ta nderpes shtatzanin ,por desha te ju pyes
Sa duhet ruajtur pas abortit te mos ngeli shtatzen perseri


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X