Pernenat 19 Nëntor, 2020 42

aborti

prsh nena kam 1 muaj qe kam abortua kam qen 11 jave deshta te dij kur vjen cikli sepse ende sme ka ardh dhe a eshte me u shqetsua flm shum kush pergjigjet

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X