Pernenat 18 Dhjetor, 2020 167

ABORT

Pershendetje Grupi pêr nënat jeni tmrekullsheem
Kam pas abort para 5 muajve spontan
Kam berë kontorllat te rregullta dhe kontrollen e fundit e kam ber me 30 nentor e kan then qe je shum mir gjitha organet i ke shum mir
Mos u mbroj ma ??
Unn sjam mbrojt ma A ka gjasa qe kam ngel a jo ? pa ofendime anonim ❤🤲🤲


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X