Pernenat 20 Dhjetor, 2019 156

A te nis shtesen e formules

Prsh kam lind gocen 3 kg tani qe mbushi 4 muaj ishte 6 kg a ka shtuar mjaftueshem se per dy muaj ka shtuar vetem nj kg me duket pak duhet ti filloj shtes apo jo e kam vetem me gji . Theksoj qe beba fle dhe esht e qete flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X