Pernenat 11 Nëntor, 2019 381

A pi mjaftueshem bebi im?

Pershendetje . Doja te dija mendimin tuaj . Kam beben 10 javeshe e ushqej vetem me gji dhe me duket qe nuk pi mjaftueshem . Cdo 2 or ose 2 or e gjysem nga 7 deri ne 12 min varet . Rri shumicen e kohes duke thithur gjuhen e vet ose duke futur duart ne goje . Biberonin nuk e merr se e kam provuar per ti dhen formul . Grindet shum kur e marr per ti dhene per te pir e pas shum mundimesh pi . E kam derguar tek pediatri i kam ber dhe ekon e barkun dhe cdo gje ne rregull . Doja mendimin e nenave nese kan pasur te njejtin problem me beben e tyre si kan vepruar se nuk e di si te veproj .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X