Pernenat 13 Janar, 2021 199

A perfitojne nenat nga bebi

Pershendetje nena! Kisha nje pyetje per ato qe jetojne ne Suedi, a ka perfitime nena qe lind femije me nje suedez por une jam pa dokumenta dhe e ndare nga i dashuri. Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X