Pernenat 9 Korrik, 2019 418

A nevojitet Prokure nga babai nga Italia per ne Shqiperi?

Pershendetje. Doja te pyesja nenat qe jetojn ne zonen Lombardia te italise se ku jane drejtuar per te marre firmen nga babai per te kaluar me femijen pa prezencen e babait nga italia per ne shqiperi. Jemi me permesso di soggiorno dhe femijen e kam une ne premesso. Flm😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X