Pernenat 27 Qershor, 2019 355

A ndikon pirja e kontraceptivit per rregullimin e ciklit?

Pershendetje per nenat. Kam 6 muaj qe tentoj per shtatezani dhe deri tani asgje. I kam bere rregullisht kontrollet dhe gjithcka mire. Sot bera eko pasi keto muajt e fundit e kam pasur ciklin menstrual te crregullt me vin deri 10 dit me vones. Doktori me dha nje muaj kontraceptiv jasmin per te rregulluar ciklin. Un kam frik ti pi mos me ndikojn per keq. Ka ndonj nene qe ka pasur rastin tim?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X