loading
Pernenat June 25, 2019 1189

A mundem te bej prokure ne Greqi?

Pershendetje! Doja te pyesja nenat qe jetojne ne Greqi. A behet prokure nese nuk ke dokumenta dhe ne cfar vendi behet?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X