Pernenat 26 Janar, 2022 0

A mund te pi bebi qumsht gjiri nese nena pi antibiotik

Desha tpyes vajza 2 muajshe dhe pi qumesht gjiri por sipas analizave mikrobiologjike doli qe kam bakterie ne gji kam mar infuzia dhe tani amoksicilin 2/1 por jam e shqetsuar a mund ta ushqej vajzen a mund ti kaloj bakteria tek vajza? Per momentin vajza i ka hundet e bllokuara dhe perdor marisol.
Faleminderit per kohen qe do ndani per mua


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X