Pernenat 16 Korrik, 2019 404

A mund te kaloj kufirin me gocen pa bashkeshortin?

Pershendetje, doja te me ndihmoni nese keni informacion. Dua te iki ne shqiperi nga italia vetem me gocen pa bashkeshortin. Goca eshte me nenshtetesi italiane dhe e pajisur me karte identiteti pasi ka babin me Cittadinanza italiane dhe ne carta ka emrin e te dy prinderve, por une nuk e kam te carta di soggiorno emrin e goces. Mund te kaloj pa nje prokure? Ju faleminderit per pergjigjet😊


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X