Pernenat 11 Nëntor, 2019 443

A mund te jete kjo nje shenje shtatzanie ??

Pershendetje nena te dashura pas perfundimit te ciklit te fundit ne dat 29 tetor qe ishte dita e fundit e ciklit ne ditet pasuese kam pasur mardhenje e sot data 11 vura re qe ne mengjes se kishe sekrecione te holle kafe te celet ne ngjyr roze te shoqeruara me dhimbje ne fund te barkut tek pjesa e vezoreve dhimbje ne fund te shpines dhe ne pjesen e hijeve dhe dhimbje gjoksi , e kam te fryr gjoksin e pak te but ,, dhimbjet me filluan qe dje po.sot vura re dhe sekrecionet qe jane ne ngjyr kafe te celet me nuance roze.. Me tregoni nga eksperiencat tuaja mos ju ka ndodhur nje rast si ky i imi .. Nga data 20 nentor pres ciklin e radhes .. A esht vall shenje shtatzanie kjo ?? Faleminderit kush pergjigjet .. puthje per ju e bebat tuaja ..❤❤


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X