Pernenat 11 Korrik, 2019 386

A me vendosin gjobe nese kthehem ne Shqiperi me dy femijet?

Pershendetje..kam 3 vjet ne shtetin grek dhe nuk kam zbrit ne shqiperi sepse prita sa bera dokumentat..ketu kam lind dhe dy femijet e mi..doja te dija nqs une zbres ne shqiperi mund te vendosin gjob qe kam djeg 3 mujorshin..


  1. Emanuela Dervishi

    ju lutem mund te me tregoni si i bete letrat sepse jam fiks si rasti juaj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X