Pernenat 24 Qershor, 2019 406

A me duhet prokure per vajzen?

Pershendetje
Uroj te jeni mir 😁
Doja te pyesja nenat qe udhetojne per jasht shteti, kam vajzen 6 muajshe dhe kam ardh ne Shqipni per me ja ba pasaporten vajzes por me thanen qe kur te kthehesh ne Itali do te duhet 1 prokure nga burri, dini ku behet kjo prokur ne Itali???


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X