Pernenat 5 Shkurt, 2020 389

A keni vuajtur nga anemia ne shtatzani?

Doja te dija nese ndonjera ka vuajtur prej anemise ne shtatzani dhe si e ka trajtuar? 😘

Faleminderit per pergjigjet!


  1. avatar Anonim-3787

    Cdo femer shtatzene eshte anemike,3 muajt e pare perdoret acid folik,muajt e tjere suplemente me vitamina.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X