Pernenat 9 Korrik, 2019 339

A ka problem nese leviz me prokure te derguar me email

Pershendetje nena! Mbase jam jasht teme por kam nevoj per nje pergjigje te sakt. Bashkeshorti im eshte jasht shtetit ndersa un dua te udhetoj me vajzen time ne nje shtet tjeter per vizit te kunati. Theksoj se do udhetoj me avion por vajzen e kam minorene dhe duhet nje prokur nga babai i femijes. Kerkova ndihme tek dy noter te ndryshem dhe mora pergjigje te ndryshme. A mund te me ndihmoje ndonjera me pergjigje se si keni vepruar? A ke probleme nese bashkeshorti ma sjell prokuren me email apo duhet prokur fizike? Ti keni mir bebushat!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X