Pernenat 30 Qershor, 2019 449

A jan problem cistet Kur je shtatzane

Ju lutem me ktheni nje pergj ?kam 3 javeshe shtatzane dhe kam dy kiste ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X