Pernenat 19 Korrik, 2019 655

A jam shtatzane?

Pershendetie Po tentoj per shtatzani kam ber testin e me ka dal nje vije e dukshme dhe nje viz e zbeht ciklin e kam te rregullt Mir Po ket her me ka ardh 10 dit para dhe jo si herat e tjera pyeta gjinekologen dhe ajo me tha qe testi nuk eshte pozitiv nese nuk jane 2 viza te dukshme


  1. Mirjeta Paja

    Nese doktoresha ju ka thene ashtu, ashtu duhet te jete :).
    Por per kurreshtje (siguri :P) provo nje tjeter test 🙂

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X