Pernenat 10 Shkurt, 2021 913

A jam shtatzane apo fiksim i imi

Pershendje jam ne dileme te madhe mendoj se jam shtatzane, i dashuri thote qe nuk ka gabuar kur kemi kryer mardhenie por qe un kam pak frike. Menstruacionet i kisha ne dt 10 janar tn me erdhen ne dt 7, dhe nuk kam shume si me pare, te vjella s kam, lodhje jo, oreks jo, kam si dhimbje barku gje qe sme ka ndodhur gjat diteve te mestruacioneve. Gjithashtu kam pasur pak gjoks me te forte dhe me dhemte, mendoni se jam shtatzane apo jane e ndoshta per shkak te stresit dhe frikes time??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X