Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

A eshte normale qe nga te qarate e shumta femija te humb ndjenjat per disa seconda

Me eshte rezuar dy her dhe nga te qarat eshte mekur dhe sikur mu keput ne krah . Bera ezhe me tha mire . Cfare duhet te bej


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj qe ne ato momentet te mos e tundni ( sic bejne prinderit zakonisht) por ti kapni te pasmet me
    Gishtin e madh dhe tregues duke i Bashkuar me njera tjetren duke mos lekura ne kete menyre te beje gazra

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X