Pernenat 9 Nëntor, 2019 240

A eshte 4 muajshe mosha e duhur per ushqim?

Pershendetje kam vajzen 3 muaj e 10 dite e ushqej me gji dhe aptamil, po mendoj te filloje ta ushqej kur ti mbush 4 muaj. Pyetja ime eshte – a eshte 4 muajshe mosha e duhur per ushqim dhe tia ndaloj aptamil, pra ta ushqej me gji dhe ushqim


  1. avatar Anonim-3787

    Une personalisht kshu kam bere,pervec gjirit qe ja jap qe prej fillimit,sapo mbushi 4 muajshe i fillova ushqim.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X