Pernenat 21 Dhjetor, 2020 95

A esht i domosdoshëm seksi ne shtatzani ?

A lejohet sexy ne shtatzani?
Ju lutem me ktheni përgjigje, sepse unë kur kryej mardhënie,nuk ndihem rehat?,dhe kjo gje me nervozon ,parvaresisht burri qe e deshiron shum ,ne kete periudhë të shtatzënisë?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X