Pernenat 6 Gusht, 2021 0

A e perfitoj lejen e lindjes?

Mirmbrema😊 …atehere doja te dija per lejen e lindjes jam ne muajin e 5. Kam punuar me para e kam 3 vite pa nderprejre sigurime kurse vitin e kaluar ne korrik 2020 e lash punen dhe kam 3 muaj shkeputje deri sa fillova nj pune tjeter ne nentor , momentalisht dua ta le punen per arsyje se dua te iki ne durres te burri. Tani te sigurimet kam pyetur e me ka then mjafton te kesh 1vit sigurime edhe 1 muaj gjate shtatzanis dhe e perifton ….Po lexoj ca qe thon ndryshe ca ndryshe spo e marr vesh 🤔 me falni se u zgjata pak 😘


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X