Pernenat 30 Korrik, 2021 0

a e perfitoj dot lejen e lindjes?

Prsh si jeni doja te pyesja ne lidhje me lejen e lindjes kam 1vit te plot pun me pas kam kaluae asistenc pune tre muaj kam rifilluar pun perseri ne te njejten pun per 8muaj nga keto 8muaj dy muaj gjat shtatzanise a mund te perfitoj lej lindje tn aktualisht jam pa pun jam ne javen e 20 te shtatzanise dhe sa perqind te pages paguhesh gjat lejes paralindjes mbas lindje sepse se kam iden me ka then qe duhet te punesohem edhe nje muaj qe te perfitoj si jan regullat ju flm uroj ti kini mir bebushat tuaj .flm


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X