Pernenat 19 Shkurt, 2020 72

A behen operacjon per mish te huaj ne hund dhe bajame femijet 2 vjeq e 7 muaj

Prsh kam djalin 2 vjeq e 7 muajsh bllokohet shpesh me than ka bajamet e huntve te zmadhuara ose siq i thon ndryshe ( mish te huaj ne hund) dhe bajamet e zmadhuara me kan dhen ilaqe dhe me than nese nk zvoglohen duhet ta bejm operacjon,A mund te behet operacjon nje femi 2 vjeq e 7 muaj?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X